#sesjanarzeczeńska

Wyjątkowa sesja zdjęciowa dla par i narzeczonych w Poznaniu

Wykonywana przeze mnie sesja zdjęciowa dla par w Poznaniu to coś więcej niż tylko zestaw zdjęć. To okazja do odkrywania Waszych unikalnych historii oraz do uchwycenia tych drogocennych chwil, które sprawiają, że Wasza miłość płonie jasno i mocno. Każda wykonana przeze mnie sesja zdjęciowa dla par i narzeczonych w Poznaniu to szansa na stworzenie niepowtarzalnej pamiątki i niezapomnianych wspomnień, które będziecie
mogli pielęgnować przez lata.

Proponowane przeze mnie sesje dla par i narzeczonych na terenie Poznania to:

 • niepowtarzalne doświadczenie – sesja zdjęciowa to czas, aby świętować Waszą wspólną podróż przez życie,
 • sposób na uwiecznienie Waszej miłości – każde zdjęcie wykonane podczas sesji będzie odzwierciedleniem wzajemnych uczuć i bliskości.

Sesja dla par i narzeczonych w Poznaniu – komu ją polecam?

 • Nowożeńcy
  Uwiecznijcie wyjątkowy moment rozpoczęcia wspólnego życia, pełnego miłości i marzeń, niezapomnianą sesją zdjęciową dla par w Poznaniu.

 • Narzeczeni
  Zachowajcie magię chwili zaręczyn w pięknych portretach, które już zawsze będą przypominać Wam o emocjach, które wówczas Wam towarzyszyły.

 • Zakochani
  Nie ważne czy to rocznica, czy chwila spontaniczności – z pewnością zasługujecie na wyjątkową sesję fotograficzną w Poznaniu. Pozwólcie, aby Wasze uczucia ożyły na fotografiach, przypominając Wam o pięknie i głębi Waszego związku.

Jak będzie przebiegać nasza wspólna sesja zdjęciowa?

Podczas sesji zdjęciowej dla par i narzeczonych w Poznaniu staram się uchwycić każdą naturalną emocję i prawdziwość Waszych wspólnych momentów. Nie chcę, abyście pozowali do zdjęć, tylko po prostu byli sobą. To właśnie w spontanicznych gestach i uczuciach kryje się bowiem prawdziwa magia fotografii.

Nie ważne, czy marzycie o romantycznej sesji zdjęciowej dla par w plenerze, w moim studio w Poznaniu, czy w domowym zaciszu – z przyjemnością dostosuję się do Waszych preferencji. Każde miejsce posiada swój niepowtarzalny urok i potencjał do stworzenia
wyjątkowych ujęć, dlatego chcę, abyście czuli się zrelaksowani, gdziekolwiek zdecydujecie się przeprowadzić sesję.

sesja zdjęciowa dla par Poznań
sesja zdjęciowa dla dwojga Poznań

Jaką tematykę sesji dla par mogę Wam zaproponować?

 • Romantyczna
  Podczas romantycznej sesji dla par lub narzeczonych w Poznaniu staram się uchwycić spokojne i pełne uczucia kadry, które będą autentycznym odzwierciedleniem Waszej miłości.

 • Sentymentalna
  Sentymentalna sesja dla par zatrzyma w kadrze te chwile, które są dla Was najdroższe. Mogą to być drobne gesty, które tylko dla Was mają wielkie znaczenie, czy też miejsca w Poznaniu, które są wam szczególnie bliskie. Chcę, abyście mogli wracać do tych ujęć i przeżywać
  cenne momenty na nowo.

 • Ekstrawagancka
  Wasza wspólna sesja zdjęciowa w Poznaniu może być również ekstrawagancka i zabawna! Niech będzie odzwierciedleniem radości i spontaniczności Waszego związku. Czasem to właśnie niekonwencjonalne pomysły i szalone akcje przynoszą najwięcej uśmiechu na
  twarzach.

Sesja zdjęciowa dla par i narzeczonych w Poznaniu – poznaj mój cennik:

 • 5 wyretuszowanych zdjęć (sesja zdjęciowa do 30 min.) – 260 zł,
 • 10 wyretuszowanych zdjęć (sesja zdjęciowa do 1 godz.) – 400 zł,
 • 20 wyretuszowanych zdjęć (sesja zdjęciowa do 1 godz.) – 500 zł,
 • 30 wyretuszowanych zdjęć (sesja zdjęciowa do 1,5 godz.) – 600 zł.

Podczas sesji skupię się na uchwyceniu pięknych i naturalnych momentów, które wyrażają Waszą miłość, bliskość i intymność. Oferowana przeze mnie sesja dla par i narzeczonych może odbyć się zarówno na świeżym powietrzu, w moim studio w Poznaniu, a także w Waszym domu.

Julia Janicka
Julia Janicka
2024-06-11
Jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęć, a sama sesja wykonana została w miłej atmosferze:)
Roksana “Riczka”
Roksana “Riczka”
2024-06-11
Jestem zadowolona z sesji. Paweł dawał wskazówki jak pozować. Na pewno wrócę na koleją sesję zdjęciową. Dobry kontakt przed sesją jak i w trakcie. Bardzo szybko otrzymałam obrobione zdjęcia. Polecam :)
Sylwia Mikolajczak
Sylwia Mikolajczak
2024-06-11
Serdecznie polecam , szybka sesja dużo zdjęć. Polecam.
ela dorna
ela dorna
2024-06-10
Polecam Pawła, jestem zadowolona z efektów sesji, zależało mi na profesjonalnej sesji biznesowej. Dostałam dużo ujęć, obróbka zdjęć była szybka. Fajna współpraca!
Iwona Sawicka
Iwona Sawicka
2024-06-06
Ponownie wróciłam do Pana Pawła na sesje i ponownie się nie zawiodłam. Ujecia piękne, chwilami zabawne i ukazujące emocje. Z całego serca polecam🙂
Irena Borkowska
Irena Borkowska
2024-06-05
Serdecznie polecam! Niesamowita współpraca od samego początku. Szybko udało się ustalić termin sesji zdjęciowej, skutecznie przeprowadzić sesje i zdjęcia były gotowe w ciągu kilkunastu godzin. Zdjęcia są piękne, profesjonalne, a co dla mnie jest bardzo ważne, odzwierciedlają rzeczywistość, nie są sztuczne i nie są przefiltrowane. Profi, merci!
Katarzyna Tylus
Katarzyna Tylus
2024-06-02
Szybko, sprawnie, profesjonalne i w bardzo miłej atmosferze. My już trzeci raz korzystamy z usług pana Pawła. Polecam
Anna N
Anna N
2024-05-25
Pierwsza profesjonalna sesja w życiu bardzo udana. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i świetny efekt końcowy. Zdjęcia super - idealna pamiątka. Polecam.
Paweł Sasin
Paweł Sasin
2024-05-08
Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do tematu. Pan Paweł wykonywał nam sesję rodzinną u siebie w studiu. Nie narzuca się z jakimiś dziwnymi pomysłami, ale jest kreatywny. Ma dobre wyczucie potrzeb „klienta”. Jest to fotograf, który nie stoi biernie i jego rola nie ograniczyła się do wyzwolenia migawki, a takich też spotykałem. Zdjęcia otrzymaliśmy szybko, sprawnie, do tego gratis wersja czarno - biała.

Jak przygotować się do mojej sesji zdjęciowej dla par i narzeczonych?

Poradnik dla zakochanych w Poznaniu

Przygotowanie do sesji zdjęciowej dla par lub narzeczonych w Poznaniu to wyjątkowy moment ekscytacji w związku z oczekiwaniem na stworzenie pięknych wspomnień, które staną się ozdobą Waszego wspólnego albumu życia.

Co warto zrobić przed sesją zdjęciową?

 • Rozmowa z fotografem
  Porozmawiajcie z fotografem o Waszych oczekiwaniach i marzeniach związanych z sesją fotograficzną w Poznaniu. To czas na współtworzenie wyjątkowej historii Waszej miłości, dlatego nie wahajcie się dzielić swoimi pomysłami i emocjami.

 • Nastawienie
  Podejdźcie do sesji z radością i otwartością. Niech ten czas będzie dla Was przygodą, a nie tylko rutynową sesją zdjęciową dla par w Poznaniu. Im bardziej zrelaksowani i spontaniczni będziecie, tym lepsze efekty możemy osiągnąć.

Sesja zdjęciowa dla par i narzeczonych w Poznaniu – jak się do niej odpowiednio przygotować?

 • Odpoczynek
  Zapewnijcie sobie dobry sen, aby Wasze oczy i uśmiechy były pełne blasku na zdjęciach. Wypoczęte ciała i radosne twarze zawsze są najlepszą bazą do udanych sesji zdjęciowych dla par i narzeczonych.

 • Lekki posiłek
  Zjedzcie coś lekkiego, abyście równocześnie mieli energię, ale uniknęli uczucia ciężkości. Dobrze odżywione ciała to klucz do dobrego samopoczucia podczas sesji.

 • Punktualność
  Zaplanujcie dojazd do Poznania w taki sposób tak, abyście dotarli na miejsce sesji bez pośpiechu i stresu. Punktualność pozwoli nam w pełni wykorzystać każdą minutę sesji zdjęciowej.

 • Bez telefonów
  Zostawcie telefony w samochodzie lub w domu, aby w pełni cieszyć się wspólnie spędzoną chwilą, bez zbędnego rozpraszania.

Jak ubrać się na sesję zdjęciową dla par i narzeczonych?

 • Naturalne kolory
  Wybierzcie ubrania w stonowanych, naturalnych barwach, które są komfortowe i nie przytłaczają na zdjęciach. Pozwoli to skupić uwagę na Waszych twarzach i emocjach, a nie na ubraniach.

 • Wygodny strój
  Ubrania powinny być wygodne i odpowiadać zarówno pogodzie, jak i tematyce sesji. Pamiętajcie, że Wasz komfort jest w tym przypadku priorytetem, dlatego wybierajcie stroje, w których czujecie się najlepiej.

 • Unikajcie zbędnych akcesoriów
  Starajcie się unikać elementów wystroju, takie jak okulary słoneczne, które będą zasłaniać Waszą twarz.

 • Profesjonalny makijaż
  Jeśli jedno z Was będzie chciało przed sesją wykonać profesjonalny makijaż, warto odpowiednio wcześniej skontaktować się z Waszym fotografem – być może współpracuje on z godną polecenia makijażystką

 • Z uśmiechem na twarzy
  Podejdźcie do sesji zrelaksowani, bez oczekiwań, jak „powinniście” wyglądać na zdjęciach. To Wasz moment, bądźcie sobą.

Co zabrać ze sobą na sesję zdjęciową dla par i narzeczonych w plenerze?

Przygotujcie koc, który może się pobrudzić, oraz coś ciepłego do picia, jeśli sesja odbywa się w chłodniejsze dni. Jeśli planujecie sesję w naturze, zwłaszcza w sezonie letnim, nie zapomnijcie o środku na komary i kleszcze.

Gotowi na niezapomnianą sesję, która uwieczni Waszą miłość? Skontaktujcie się ze mną już dziś, aby umówić się na sesję zdjęciową dla par oraz narzeczonych w Poznaniu!

Shopping Cart
Scroll to Top